HABER: Kahverengi Cafe’de Organik Dondurma Keyfi…


HABER: Kahverengi Cafe’de Organik Dondurma Keyfi…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinin gözde  cafeleri  arasında yer alan, aynı zamanda eşsiz deniz ve güneş manzarasıyla da ilk akla gelen mekânlarından biri olan    Kahverengi Cafe çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yaz saylarının da vazgeçilmez cafelerinden biride olan  Kahverengi Cafe’de organik dondurma üretimiyle de yaz aylarına damgasını vuruyor.

12 YIILLIK TECRÜSESİYLE…

12 yıldır Karadeniz Ereğli’nin gözbebeği konumundaki Kahverengi Cafe’de eşsiz lezzet ve tadlarıyla müşterilerini ağırlıyor.

Günümüz teknolojik alt yapısına sahip uygun karekod menü uygulamasının verdiği, kolaylık ve sosyal mesafeyi koruma anlamında büyük değer katmaya devam ediyor.

Eşsiz doğa, güneş, deniz kısacası manzara eşliğinde eşsiz lezzetlerin yanında  üretimi kendi tesislerinde yapılan Organik Dondurmayı tattınız mı?
Organik Dondurma Ustası Elif Sağlam Haber Merkezimize Organik Dondurma üretimi hakkında bilinmesi gerekenleri anlatırken  neden Organik Dondurma Tüketmeliyiz?” sorusuna da açıklık getirdi.

ORGANİK DONDURMA NEDİR?

İçerisinde katkı maddesi bulunmayan tamamen doğal seker, meyve ve sutle yapılan dondurmadır.

NEDEN ORGANİK DONDURMAYI TERCİH ETMELİYİZ?

İlk olarak sağlığımız için sonra lezzet için organik dondurmayı tercih edebiliriz.

ORGANİK DONDURMA ÇEŞİTLERİ…

Biz burada kendi imalatımızda, makinamızda 50 çeşitte  kadar dondurma yapabiliyoruz.

En çok tercih edilen dondurmalarımız ise; sade,  çikolata,  karamel,  limon,  azure parça çikolata damla sakız,  ceviz big bouble, vişne krokankt, mor, çilek,  Frambuazlı, muz,  kavun,  portakal.

Bunaltıcı sıcaklarda serinlemek için  organik dondurmayı  tercih edin. Eşsiz güneş ve deniz manzarasında organik dondurma keyfi için mutlaka Kahverengi Cafe’yi tercih edin…

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir